SİZ DEĞERLİSİNİZ!
+90 324 422 91 52 - +90 543 599 85 69
UYARI: Bu web sitesinde yazılı bilgiler tavsiye niteliğindedir. Sağlığınız için doktorunuza danışınız.

Hakkımda

1971 yılında Mersin’de doğdum.

Tarsus Amerikan Lisesini  1989 yılında bitirerek  Gülhane Askeri Tıp Akademisi Tıp Fakültesi‘nde eğitimime devam ettim.

1996 yılında Gülhane Askeri Tıp Akademisi Tıp Fakültesi‘nden mezun oldum. 2003 yılında GATA Haydarpaşa Eğitim Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Kliniği‘nde ihtisas eğitimimi tamamlayarak ortopedi ve travmatoloji uzmanı olarak görev yapmaya başladım.

2010 yılında başlayarak Tamamlayıcı Tıbba ilgi duydum. Nöralterapi, proloterapi, akupunktur ve mikrosistem akupuntur (Kulak , Yamamato Siener) alanlarında eğitimler aldım. 2013 yılında International Federation of Medical Associations of Neural Therapy’den Uluslarası Nöral Terapi sertifikası aldım.

Türk Silahlı Kuvvetlerinin farklı hastanelerinde görev yaptıktan sonra 2012 yılında Kara Kuvvetleri Komutanlığı’nın bursu ile bir yıl süreyle Amerika’da Wake Forest Üniversitesi  Tıp fakültesinde  Artroskopik cerrahi  ve Robotik cerrahi  konularında Prof. Dr. G. Gary Poehling ile çalışma imkanı buldum. Wake Forest üniversitesinde mikrocerrahi, artroskopik cerrahi (omuz , diz kalça ve ayak bileği) ve robotik cerrahi  konularında eğitim aldım.

2012 yılı Haziran  ayında, MAKOplasty ( Robotik Diz ve Kalça Protezi) için Ft. Laurdale /Florida’da eğitimini tamamladım .

Türk Silahlı Kuvvetlerinden   Tbp.  Alb. rütbesi ile 2016 Şubat ayında emekli olduktan sonra  2016 Aralık ayına kadar Harvard  University/ Harris Orthopaedic Biomechanics and Biomaterials Laboratory, Massachusetts General Hospital’da  çalışmalarda  bulundum.

Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Uygulama ve Araştırma Merkezinde Proloterapi , Mezoterapi , Cupping, Ozonterapi, Fitoterapi ve Akupunktur   Sertifika programlarını tamamladım.

Halen Toros Üniversitesinde Öğretim üyesi olarak görev yapmaktayım

Özel muayenehanemde hastalarıma şifa dağıtmaktayım.